Usługi i projektowanie BIM

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu przyczyniło się do rozwinięcia w nas pasji i fascynacji wszystkimi kwestiami związanymi z technologią BIM. Opierając się na tym oferujemy Państwu szeroką paletę profesjonalnych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami.

Doradztwo techniczne BIM

Z chęcią dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z technologii BIM zdobytymi przez wiele lat przy projektach realizowanych w Polsce i za granicą.

Projektowanie w BIM

Projektujemy i modelujemy wielkokubaturowe obiekty z wykorzystaniem technologii BIM. Do projektowania i modelowania obiektów wykorzystujemy oprogramowanie Revit.

Koordynacja modeli BIM

Nasz zespół prowadzi wielobranżową koordynację modeli BIM w oparciu o programy Revit i Navisworks w środowisku 3D.

Przekształcanie 2D do BIM

Oferujemy zamianę istniejących projektów 2D i dokumentacji technicznej z plików DWG, PDF i JPG na wielobranżowe modele 3D zgodne ze standardami BIM.

Chmura punktów

Laserowo skanujemy istniejące struktury budowlane w celu utworzenia trójwymiarowego odwzorowania danego obiektu. Na bazie powstałej chmury punktów tworzymy szczegółowe modele BIM dowolnych obiektów wielkokubaturowych.

Tworzenie bibliotek rodzin Revit

Opracowujemy sparametryzowane bazy elementów budowlanych oraz urządzeń instalacyjnych gotowych do wprowadzenia przez projektantów do modeli w technologii BIM.

bim partners

Szukasz partnera do realizacji projektu?