Firma BIM Partners to zespół doświadczonych pasjonatów technologii BIM i CAD świadczących szeroki wachlarz usług inżynierskich w zakresie rozwiązań BIM. Na co dzień zajmujemy się zarówno doradztwem technicznym, projektowaniem, modelowaniem i koordynacją BIM, jak i prowadzeniem kursów Revit Architecture, Revit Structure, Revit MEP, AutoCAD, Inventor i wielu innych technologii.

Wszystkie działania BIM Partners opieramy o wieloletnie doświadczenie projektowe i wykonawcze, starając się zagwarantować Państwu najwyższą jakość obsługi na każdym etapie współpracy. Z ogromną przyjemnością dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z technologii BIM, oferując pełne wsparcie w formie doradztwa technicznego w zakresie BIM, projektowania BIM, przekształcania projektów 2D do BIM, koordynacji modeli BIM, tworzenia bibliotek rodzin Revit i wielu innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

BIM Partners partnerem Autodesk

Zostaliśmy oficjalnie uznani Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk. Współpraca ta oznacza dla nas oferowanie najświeższej wiedzy na temat produktów Autodesk oraz tworzenie kursów na najwyższym merytorycznie poziomie. Dodatkowo, po każdym szkoleniu będziemy przyznawać uczestnikom imienne certyfikaty Autodesk potwierdzające udział w danym kursie.

Jesteśmy dumni z docenienia naszego warsztatu przez Autodesk i jeśli wspólnie z nami chcecie się rozwijać to zapraszamy do kontaktu i poznania nas.

Szkolenie dla AWENT

Prowadzony przez Pana Kamil Malika z firmy BIM Partners kurs stał na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Szkolenie pozwoliło zdobyć pracownikom niezbędne w codziennej ich pracy umiejętności z Revita MEP, co przełożyło się na rozwój ich zdolności zawodowej. Nowoczesne projektowanie BIM to niewątpliwie korzystne rozwiązanie dla firm z wielu branż. Polecam kursy prowadzone przez specjalistów z BIM Partners.

 

Andrzej Wójcik - właściciel
AWENT

Szkolenie dla BD Group

Kurs Revit MEP indywidualnie zmodyfikowany do potrzeb naszej firmy pozwoliły zdobyć bardzo pożądane umiejętności pracowników, które wspierają codzienną pracę w firmie. Przyjazna atmosfera kursu i profesjonalizm prowadzącego sprzyjały przyswajaniu umiejętności. Wartościowe umiejętności zawsze obronią się na rynku pracy. Serdecznie polecam kursy prowadzone przez BIM Partners.

Paweł Boczar - Współwłaściciel
BD Group sp. z o.o. sp. komandytowa

Pomoc Modelowania i doradztwo techniczne BIM

Model BIM instalacji sanitarnych i elektrycznych został wykonany w sposób profesjonalny i rzetelny. Nowoczesne modele 3D są bardzo pomocne w pracy, ze względu na posiadanie faktycznych parametrów gotowego zlecenia. Takie modele usprawniają pracę i pomagają w eliminacji błędów już na wstępnym etapie, tym samym przyspieszając pracę i zmniejszając koszty związane z ewentualną koniecznością wprowadzenia modyfikacji. Firm BIM Partners to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Warto korzystać z ich usług.

Paweł Boczar - Współwłaściciel
BD Group sp. z o.o. sp. komandytowa

Rodziny Revita dla IMI

Wykonane przez firmę BIM Partners rodziny Revit pomogły w zoptymalizowaniu procesów tworzenia projektów. Zaproponowane rodziny dostosowane zostały do potrzeb firmy, dzięki czemu nasi klienci szybciej i wygodniej mogą wykonywać realizowane projekty, korzystając z gotowych szablonów. Polecamy ofertę BIM Partners wszystkich firmom, które chcą poprawić efektywność wykonywania projektów – przygotowane przez nich rodziny Revit dopasowane są do konkretnych potrzeb.

Mateusz Wierzbicki - Menadżer ds. techniczno-handlowych
IMI Hydronic Engineering

Zarządzanie projektem dla 3XA

Współpraca z BIM Managerem z firmy BIM Partners w zakresie zarządzania i koordynacji projektu pomogła naszej firmie w stworzeniu projektu na najwyższym poziomie. Modyfikacje wprowadzone przez koordynatora pozwoliły na minimalizację kosztów i uniknięcie możliwych błędów. Specjaliści z BIM Partners służą pomocą, odpowiadają na pytania, dzielą się spostrzeżeniami. Polecam, ponieważ dalej będziemy współpracować.

Łukasz Reszka - architekt
3XA